پمپ باد

پمپ باد

شرکت صنعتی بادبان بزرگترین مرکز تخصصی طراحی و ساخت انواع پمپ باد ، ایستاده و خوابیده ، تکفاز و سه فاز میباشد . لطفا جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت انواع سایز پمپ باد روی لینک فروشگاه بادبان کلیک بفرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

پمپ باد یکی از وسایل پرکاربرد در مصارف مختلف است. در واقع زمانی که ما از انواع پمپ های باد کوچک یا کمپرسور صحبت می کنیم ، منظور ما کلیه دستگاه هایی هستند که در حالت کلی توسط یک نازل وظیفه باد کردن و دمیدن در انواع تشک های بادی، تایرها و انواع وسایل ورزشی از طریق هوای تحت فشار می باشد.

در واقع بادی که با فشار از نازل خارج می شود در مدت زمان اندکی نیاز شما را در این زمینه رفع می نماید.

اصولا انواع کمپرسور باد مذکور به شکل پمپ باد کوچک خانگی یا صنعتی تولید شده و به بازار عرضه می شود . با این همه کمپرسورهای صنعتی دارای توان مقاومتی و کارایی مناسبی در مقایسه با کمپرسور باد کوچک خانگی می باشند .  به طوری که می توان از این نوع پمپ یا کمپرسورهای باد صنعتی در صنایع مختلفی استفاده کرد در حالی که در چنین شرایطی کمپرسور باد کوچک خانگی فاقد بازدهی لازم در این زمینه می باشد.

بنابراین لازم است تا ابتدا تعیین کنید که می خواهید کدام یک از انواع کمپرسور باد کوچک را انتخاب نموده و توقع دارید که این دستگاه برای شما چه کاربردهایی داشته باشد.

شکل ظاهری و کاربردهای پمپ باد کوچک

یکی از مواردی که موجب می شود تا کمپرسوریا پمپ های باد کوچک در برندهای مختلف مورد استقبال زیادی از جانب مشتریان قرار گیرد صنعتی شدن و پیشرفت های تکنولوژیک می باشد. در واقع شهروندان به تدریج به این باور رسیده اند که می توانند به طور مستقل برخی از نیازهای خودشان را رفع نمایند.

به عنوان مثال دیگر لزومی نمی بینند که برای یک تعویض پنچری یا باد کردن تایرها مسافتی طولانی را تا مکانیکی ها بروند و با صرف وقت و انرژی در نهایت بتوانند این مشکل را رفع نمایند.

حتی برای باد کردن کوچکترین اسباب بازی ها و انواع بادکنک نیز پمپ های کوچک و مخصوصی تولید شده است که می تواند به راحتی در این زمینه به شما کمک کند.

بنابراین زمانی که از پمپ یا کمپرسورو باد صحبت می کنیم در واقع این تعریف شامل کوچکترین تا بزرگترین پمپ های خانگی موجود می شود . کمپرسورهای کوچکی که در مصارف غیر کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند دارای حجم بین ۳ تا ۵  لیتر می باشند ولی سایر کمپرسورهایی که به منظور استفاده در کارگاه های صنعتی کاربرد دارند  دارای مخزن ۵۰ تا ۱۰۰۰ لیتری به منظور هوادهی مناسب می باشد.

دلیل انتخاب کمپرسور یا پمپ باد کوچک

 فروش چشمگیر انواع پمپهای کوچک خانگی ضمن این که موجب گسترش رقابت در بازار تولید این محصول شده است همچنین برندهای معتبر را به این اندیشه کشانده است که محصولات با کیفیت و دارای امکانات بیشتری را در بازار عرضه کنند.  در واقع یک پمپ باد کوچک هم می تواند متشکل از یک سیلندر و نیز دارای تلمبه ساده دستی باشد که به منظور باد کردن تایر یا برخی وسایل سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

در مواردی هم پمپ باد کوچک خانگی در ابعاد و حجم بزرگتری تولید می شود که می تواند به تبع امکانات بیشتری که در مقایسه با پمپ های ساده خانگی دارد کاربردهای متعددی نیز داشته باشد.

بنابراین قبل از خرید کمپرسور یا پمپ باد کوچک لازم است تا در این زمینه اطلاعات مناسبی را کسب نمایید.

لطفا جهت اطلاع از قیمت رایج ترین کمپرسور باد روی گزینه مورد نظر کلیک بفرمایید .

3 thoughts on “پمپ باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
بادبان| کمپرسور باد | کمپرسور هوا