مخزن ذخیره هوای فشرده

مخزن ذخیره هوای فشرده

شرکت بادبان سازنده مخازن هوای فشرده و منبع ذخیره هوا اشرکت بادبان سازنده مخازن هوای فشرده و منبع ذخیره باد ، انواع تانک و مخازن باد از ظرفیت یکصد لیتر تا ده هزار لیتر به منظور ایجاد تعادل درخطوط انتقال هوای فشرده و جلوگیری ازنوسانات ناگهانی فشار خروجی کمپرسور می باشد .لطفا جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت ها بر روی لینک فروشگاه بادبان کلیک بفرمایید .

مخزن هوای فشرده یک منبع ذخیره هوا به منظور ایجاد تعادل در خطوط انتقال هوای فشرده و جلوگیری از نوسانات ناگهانی فشار خروجی کمپرسور است. مخزن ذخیره هوای فشرده عمدتا نقش ضربه گیر را ایفا میکند . و در مواردی که استفاده ازهوای فشرده بصورت انبوه و با فاصله های زمانی می باشد ، مخازن هوای فشرده انباشته کردن هوا را فراهم می سازد .

از مخازن هوای فشرده جهت تعدیل دفعات روشن و خاموش شدن و یا زیر بار رویی باری کمپرسور استفاده می شود ، برای جلوگیری ازورود آب کندانس شده به لوله های انتقال هوا استفاده می شود . و خنک سازی هوای فشرده وجداسازی مقداری ازرطوبت وروغن موجود در هوای تولید شده . درزمانهای اوج مصرف هوای فشرده را بدون نیاز به کمپرسور بزرگتر تامین می کند .

کمپرسور اسکرو

مشخصات فنی مخازن هوای فشرده شرکت بادبان

  1. قلاب حمل
  2. فشار کاری ۱۲ بار
  3. فشار تست ۱۵ بار
  4. جوشکاری زیر پودری
  5. استفاده از عدسی فشار قوی
  6. امکان نصب اتودرین ( تخلیه اب اتومات   )
  7. امکان نصب دریچه ( هند حول و منحول )
  8. امکان ارائه و صدور گواهی بازرسی و استاندارد
  9. دارای اتصالات ، سوپاپ اطمینان ، شیر ورودی و خروجی باد ، نمایشگر فشار باد
مخزن هوای فشرده - مخزن باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
بادبان| کمپرسور باد | کمپرسور هوا